Setembre

divendres 21 de setembre, 18:00
Plaça de Joan Coromines, Barcelona
divendres 21 de setembre, 19:00
PORT DE SÓLLER (Platja den Repic)
divendres 21 de setembre, 20:30
Passeig Lluís Companys de Barcelona
divendres 21 de setembre, 20:30
SA POBLA (Pl. Alexandre Ballester)
divendres 21 de setembre, 21:00
Avinguda Maria Cristina de Barcelona
divendres 21 de setembre, 21:30
PALMA (Novo Café Lisboa)
divendres 21 de setembre, 21:30
Nova Jazz Cava Terrassa
Organitza: Microcrèdits solidaris per l'Àfrica
divendres 21 de setembre, 21:45
Plaça dels Àngels de Barcelona
dissabte 22 de setembre, 18:00
LÍDIA PUJOL i MIQUEL ÀNGEL CORDERO
Església de Sant Martí de Campelles
dissabte 22 de setembre, 20:00
BINISSALEM (Can Gelabert)
dissabte 22 de setembre, 20:00
PALMA (Teatre Principal)
dissabte 22 de setembre, 21:00
Avinguda Maria Cristina de Barcelona
dissabte 22 de setembre, 21:00
PALMA (COAIB C/Portella)
dissabte 22 de setembre, 21:30
Platja del Bogatell, Barcelona
dissabte 22 de setembre, 22:30
Avinguda de la Catedral de Barcelona
dissabte 22 de setembre, 23:59
HORA DE JOGLAR
Besalú
dijous 27 de setembre, 18:00
PALMA (Fira B!)
dijous 27 de setembre, 18:00
PALMA (Fira B!)
dijous 27 de setembre, 19:00
PALMA (Museu de Mallorca)
dijous 27 de setembre, 20:15
PALMA (Museu de Mallorca)
dijous 27 de setembre, 20:30
PALMA (Teatre Xesc Forteza)
dijous 27 de setembre, 22:00
PALMA (Teatre Municipal Xesc Forteza)
divendres 28 de setembre, 18:30
Palma (Fira B!)
divendres 28 de setembre, 19:00
PALMA (Fira B!)
divendres 28 de setembre, 19:00
PALMA (Fira B!)
divendres 28 de setembre, 19:45
Palma (Fira B!)
divendres 28 de setembre, 19:45
PALMA (Parc de la Mar)
divendres 28 de setembre, 20:00
PALMA (Fira B!)
divendres 28 de setembre, 20:30
PALMA (Fira B!)
divendres 28 de setembre, 21:15
PALMA (Parc de la Mar)
divendres 28 de setembre, 21:30
PALMA (Fira B!)
divendres 28 de setembre, 22:00
PALMA (Parc de la Mar)
divendres 28 de setembre, 22:15
PALMA (Fira B!)
divendres 28 de setembre, 22:45
PALMA (Fira B!)
divendres 28 de setembre, 23:15
Palma (Fira B!)
divendres 28 de setembre, 23:30
PALMA (Fira B!)
divendres 28 de setembre, 23:59
PALMA (Fira B!)
dissabte 29 de setembre, 18:00
PALMA (Fira B!)
dissabte 29 de setembre, 18:30
PALMA (Fira B!)
dissabte 29 de setembre, 18:30
PALMA (Teatre Xesc Forteza)
dissabte 29 de setembre, 19:15
PALMA (Fira B!)
dissabte 29 de setembre, 19:30
PALMA (Fira B!)
dissabte 29 de setembre, 20:00
PALMA (Fira B!)
dissabte 29 de setembre, 20:00
LÍDIA PUJOL i GUILLERMO RIZZOTTO
Monestir de Pedralbes (Barcelona)
dissabte 29 de setembre, 20:15
Palma (Fira B!)
dissabte 29 de setembre, 20:45
PALMA (Fira B!)
dissabte 29 de setembre, 21:00
PALMA (Fira B!)
dissabte 29 de setembre, 21:30
PALMA (Fira B!)
dissabte 29 de setembre, 22:15
PALMA (Fira B!)
dissabte 29 de setembre, 22:30
PALMA (Fira B!)
dissabte 29 de setembre, 23:30
PALMA (Fira B!)
dissabte 29 de setembre, 23:59
PALMA (Fir B!)
dissabte 29 de setembre, 23:59
PALMA (Fira B!)
diumenge 30 de setembre, 00:15
PALMA (Fira B!)
diumenge 30 de setembre, 01:00
PALMA (Fira B!)
diumenge 30 de setembre, 10:00
PALMA (Fira B!)
diumenge 30 de setembre, 10:45
PALMA (Fira B!)
diumenge 30 de setembre, 11:30
PALMA (Fira B!)
diumenge 30 de setembre, 12:00
XARIM ARESTÉ
Parc Joan Miró de Barcelona
diumenge 30 de setembre, 12:15
PALMA (Fira B!)
diumenge 30 de setembre, 13:00
PALMA (Fira B!)
diumenge 30 de setembre, 13:45
PALMA (Fira B!)

 Octubre

divendres 5 d'octubre, 00:00
Almussafes
diumenge 7 d'octubre, 00:00
Vilamarxant
diumenge 7 d'octubre, 19:00
Centre Artesà Tradicionàrius (Barcelona)
diumenge 14 d'octubre, 21:00
Sala Razzmatazz
dijous 18 d'octubre, 21:00
Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra
Barcelona Gipsy Balkan Orchestra
dijous 18 d'octubre, 21:00
L'Hivernacle
dijous 18 d'octubre, 23:59
Maria Arnal i Marcel Bagés
Palau de la Música Catalana
divendres 19 d'octubre, 20:30
Razzmatazz
divendres 19 d'octubre, 21:00
Myles Sanko
L'Hivernacle
divendres 19 d'octubre, 21:00
The Excitements
L'Hivernacle
dissabte 20 d'octubre, 01:00
Razzmatazz
dissabte 20 d'octubre, 21:00
La M.O.D.A
Hivernacle del Poble Espanyol
dissabte 20 d'octubre, 21:00
Animal
L'Hivernacle
divendres 26 d'octubre, 21:00
Razzmatazz
divendres 26 d'octubre, 21:30
Barcelona (Palau de la Música Catalana)
dissabte 27 d'octubre, 19:00
CAVALL BERNAT amb FERRAN MARTÍNEZ
Auditori Pepita Sellés (Barcelona)
dissabte 27 d'octubre, 20:30
Razzmatazz
dissabte 27 d'octubre, 21:00
Sala Salamandra (Hospitalet)
dimecres 31 d'octubre, 21:00
Mafalda
Sala Razzmatazz
dimecres 31 d'octubre, 21:00
Tremenda Jauría
Sala Razzmatazz, Barcelona

 Novembre

dijous 1 de novembre, 21:00
Razzmatazz
dimecres 7 de novembre, 21:00
Barcelona (Sala Barts Club)
divendres 9 de novembre, 23:59
CARMEN BOZA + INTANA
Petit Palau
dissabte 10 de novembre, 20:30
MANU GUIX
Auditori Valentí Fuster (Cardona)
dissabte 10 de novembre, 23:59
ROGER MAS + JOE DOLMAN
Petit Palau
divendres 16 de novembre, 23:59
GEMMA HUMET + ALIDÉ SANS
Petit Palau
dissabte 17 de novembre, 23:59
XOEL LÓPEZ
Petit Palau
dimecres 21 de novembre, 22:00
BIG MAMA MONTSE & 30's BAND
Casino L'Aliança de Poblenou (Barcelona)
dimecres 21 de novembre, 23:59
EL PETIT DE CAL ERIL
Petit Palau
divendres 23 de novembre, 21:30
Razzmatazz
divendres 23 de novembre, 23:59
LONDON COMMUNITY GOSPEL CHOIR
Petit Palau
divendres 23 de novembre, 23:59
BLAUMUT
Auditori Vila-Seca
diumenge 25 de novembre, 23:59
BLAUMUT
Auditori de Girona
dimecres 28 de novembre, 23:59
BLAUMUT
Auditori de Barcelona
dijous 29 de novembre, 21:00
Barcelona (Sala Luz de Gas)

 Desembre

dissabte 15 de desembre, 01:00
Razzmatazz

 Gener

divendres 4 de gener, 21:15
DR. CALYPSO
Apolo
Concert de comiat
dijous 17 de gener, 21:00
CRIS JUANICO + PÈL DE GALL + ÁNGEL GÓMEZ
Trona Festival, Sant Pere Rock, Menorca