Novembre

dimecres 21 de novembre, 21:00
Petit Palau de la Música (Barcelona)
dimecres 21 de novembre, 22:00
BIG MAMA MONTSE & 30's BAND
Casino L'Aliança de Poblenou (Barcelona)
dimecres 21 de novembre, 23:59
EL PETIT DE CAL ERIL
Petit Palau
dijous 22 de novembre, 19:00
Llibreria Gigamesh (Barcelona)
Organitza: Enderrock
dijous 22 de novembre, 20:00
Centre Cívic Casa Golferichs (Barcelona)
dijous 22 de novembre, 20:00
PALMA (Teatre Principal)
dijous 22 de novembre, 22:00
Voilà! (Manresa)
divendres 23 de novembre, 18:30
EOI Drassanes (Barcelona)
divendres 23 de novembre, 19:00
Llibreria Documenta (Barcelona)
Organitza: Enderrock
divendres 23 de novembre, 20:00
Centre Cívic Casa Golferichs (Barcelona)
divendres 23 de novembre, 20:00
Lo Quiosc (Talarn, Lleida)
divendres 23 de novembre, 20:30
PALMA (Teatre Municipal Xesc Forteza)
divendres 23 de novembre, 20:30
PALMA (Teatre Municipal Xesc Forteza)
divendres 23 de novembre, 20:30
PALMA (Xocolat)
divendres 23 de novembre, 21:00
Koitton Club (Barcelona)
divendres 23 de novembre, 21:00
PALMA (Trui Teatre)
divendres 23 de novembre, 21:30
Razzmatazz
divendres 23 de novembre, 21:30
VOL (Barcelona)
divendres 23 de novembre, 21:30
PALMA (Novo Café Lisboa)
divendres 23 de novembre, 23:30
Sala Sarau, Badalona
divendres 23 de novembre, 23:59
LONDON COMMUNITY GOSPEL CHOIR
Petit Palau
divendres 23 de novembre, 23:59
BLAUMUT
Auditori Vila-Seca
dissabte 24 de novembre, 19:00
Llibreria La Carbonera (Barcelona)
Organitza: Enderrock
dissabte 24 de novembre, 19:30
Nau de Cultura de Valldoreix
Organitza: Valldoreix Espais Naturals (VEN)
dissabte 24 de novembre, 20:00
PALMA (Casa Planas)
dissabte 24 de novembre, 20:30
PALMA (Es Gremi)
dissabte 24 de novembre, 21:00
Euskal Etxea (Barcelona)
dissabte 24 de novembre, 21:00
PALMA (Es Gremi)
diumenge 25 de novembre, 23:59
BLAUMUT
Auditori de Girona
dilluns 26 de novembre, 19:00
Llibreria Pebre Negre
Organitza: Enderrock
dimarts 27 de novembre, 19:00
Llibreria Ona Llibres
Organitza: Enderrock
dimecres 28 de novembre, 20:30
PALMA (Teatre Municipal Xesc Forteza)
dimecres 28 de novembre, 23:59
BLAUMUT
Auditori de Barcelona
dijous 29 de novembre, 19:00
Llibreria Gigamesh (Barcelona)
Organitza: Enderrock
dijous 29 de novembre, 21:00
Barcelona (Sala Luz de Gas)
divendres 30 de novembre, 19:00
Llibreria Obaga (Barcelona)
Organitza: Enderrock
divendres 30 de novembre, 20:00
Lo Quiosc (Talarn, Lleida)
divendres 30 de novembre, 20:30
PALMA (Teatre Municipal Xesc Forteza)
divendres 30 de novembre, 20:30
PALMA (Xocolat)
divendres 30 de novembre, 21:00
Sunset Jazz Club (Girona)
divendres 30 de novembre, 22:00
PALMA (Novo Café Lisboa)

 Desembre

dissabte 1 de desembre, 12:00
Llibreria El Gat Pelut
Organitza: Enderrock
dissabte 1 de desembre, 19:00
MANACOR (Can Lliro)
dissabte 1 de desembre, 19:00
Cooperativa Cultural Rocaguinarda (Barcelona)
Organitza: Enderrock
dissabte 1 de desembre, 20:30
PALMA (Teatre Mar i Terra)
dissabte 1 de desembre, 21:00
PALMA (Es Gremi)
diumenge 2 de desembre, 19:00
La Jazz Cava (Vic)
diumenge 2 de desembre, 20:30
PALMA (Casa Planas)
dimarts 4 de desembre, 19:00
Llibreria Documenta (Barcelona)
Organitza: Enderrock
dimecres 5 de desembre, 21:00
PALMA (Casa Planas)
dimecres 5 de desembre, 21:30
PALMA (Novo Café Lisboa)
dijous 6 de desembre, 20:00
PALMA (Casa Planas)
dijous 6 de desembre, 20:30
PALMA (Teatre Municipal Xesc Forteza)
divendres 7 de desembre, 20:00
Lo Quiosc (Talarn, Lleida)
divendres 7 de desembre, 20:30
PALMA (Teatre Mar i Terra)
dijous 13 de desembre, 20:00
Centre Cívic Casa Golferichs (Barcelona)
dijous 13 de desembre, 21:30
Nota 79 (Barcelona)
dijous 13 de desembre, 22:00
PALMA (Novo Café Lisboa)
divendres 14 de desembre, 20:00
Centre Cívic Casa Golferichs (Barcelona)
divendres 14 de desembre, 20:00
Lo Quiosc (Talarn, Lleida)
divendres 14 de desembre, 21:00
Razzmatazz 3
divendres 14 de desembre, 22:30
Depósito Legal (L'Hospitalet de Llobregat)
dissabte 15 de desembre, 01:00
Razzmatazz
dissabte 15 de desembre, 21:30
La Mirona de Salt
diumenge 16 de desembre, 17:00
Els Pagesos (Sant Feliu de Llobregat)
dimarts 18 de desembre, 23:59
PALMA (Sala Petita del Teatre Principal)
divendres 21 de desembre, 21:00
PALMA (Novo Café Lisboa)
divendres 21 de desembre, 21:30
Sala Salamandra (Hospitalet de Llobregat)
dissabte 22 de desembre, 18:30
Sala Oriol Martorell de L'Auditori de Barcelona
dissabte 22 de desembre, 21:00
PALMA (Es Gremi)

 Gener

divendres 4 de gener, 21:15
DR. CALYPSO
Apolo
Concert de comiat
dijous 17 de gener, 21:00
CRIS JUANICO + PÈL DE GALL + ÁNGEL GÓMEZ
Trona Festival, Sant Pere Rock, Menorca