Agost

dimecres 22 d'agost, 23:59
EL PETIT DE CAL ERIL
Barcelona, Caixaforum
dijous 23 d'agost, 21:00
TXARANGO + LENDAKARIS MUERTOS + XAVI SARRIÀ + DELUXE + ELS CATARRES + LA OTRA + ISEO & DODOSOUN + BUHOS + KOERS + LA SRA TOMASA + ROBA ESTESA + SKAKEITAN + INÈRICA + REBELIOM DO INFRAMUNDO + MARCEL LÁZARA + JÚLIA ARREY + ECHO TOWN + VALTONYC + THE SEY SISTERS + JUDIT NEDDERMANN + JUANITAT + BANANA + JU + LA FOLIE + AGORAPHOBIA + FERRAN EXCESO + PACHAWA SOUND + ESiR + CAN CANALLA + PABLO HASÉL + RADICAL DISTRICT + GERMÀ NEGRE + JOJET I MARIA RIBOT + JOKB (Bioritme)
Pantà de Sau, Vilanova de Sau
dijous 23 d'agost, 21:00
PALMA (Can Alcover)
dijous 23 d'agost, 22:00
Guiem Soldevila
Maó
divendres 24 d'agost, 21:30
INCA (Can Monroig)
dissabte 25 d'agost, 15:00
Osona (Pantà de Sau)
dissabte 25 d'agost, 21:00
ANDREA MOTIS QUARTET + DR.CALYPSO + LA VELLA DIXIELAND + PABLO HASÉL + ADALA & THE SAME SONG BAND + YACINE BELAHCENE + EL SENYOR PEIX + STROMBOLI JAZZ BAND (Festival Essències)
diumenge 26 d'agost, 20:00
ARTÀ (Ses Païsses)
diumenge 26 d'agost, 21:00
LALI BEGOOD
Girona
dimecres 29 d'agost, 22:00
Alidé Sans
Maó
dijous 30 d'agost, 21:30
FELANITX (Parc de sa Torre)
dijous 30 d'agost, 22:00
El Petit de Cal Eril
Maó
divendres 31 d'agost, 22:00
Delafé
Maó
divendres 31 d'agost, 23:59
SARA PI
Festival Mas i Mas en Jamboree Barcelona
divendres 31 d'agost, 23:59
EL PETIT DE CAL ERIL
Menorca, Jazzbah

 Setembre

dijous 6 de setembre, 23:59
VIEUX FARKA TOURÉ + MORGANE JI + FERRAN PALAU + EL PETIT DE CAL ERIL + BRIGHTON 64 + ANNA FERRER+ BOYTOY + TRAU + THE ZEPHYR BONES + SANT BOU URBAN DANCE (Altaveu)
Sant Boi del Llobregat
divendres 7 de setembre, 00:00
Bordils
dissabte 8 de setembre, 00:00
Benimodo
dilluns 10 de setembre, 23:59
HORA DE JOGLAR
Montgat
dimecres 12 de setembre, 21:00
CALÍDOS FEAT NOLAH, IVETTE NADAL, MARUJA LIMÓN, XAVI LLOSES, SR.CANARIO, IALMA, PEROTA CHINGÓ, ALMA AFROBEAT ESEMBLE, PEGGY SUE, THE SEY SISTERS, MARIOLA MEMBRIVES, THE BLACK BARBIES, MARCEL LÀZARA I JÚLIA ARREY, EVA FERNANDEZ, MUSELES, KOKOMO, FALCIOTS NINJA, TEXT I SUN FLOWER SEED (Mercat de Música Viva de Vic)
Mercat de Música Viva de Vic
dimecres 12 de setembre, 23:59
MARC PARROT (MMVV)
Vic
dijous 13 de setembre, 23:59
CÁLIDOS FEAT NOLAH, THE PINKER TONES I QUARTET BROSSA, PLINT, HEY ELBOW, KIKI MORENTE, EL KANKA, CLARA PEYA, ALBA CARMONA, MERCEDES PEÓN, JOAN COLOMO, MIQUEL VILELLA, TOTI SOLER I GEMMA HUMET, XEBI SF, TORI SPARKS I CALAMENTO, PANELLET, DIVAN DU DON, SALFVMAN, LEEHEEMOON AND PRELUDE, MARC PARROT (Mercat de Música Viva de Vic)
Mercat de Música Viva de Vic
divendres 14 de setembre, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)
divendres 14 de setembre, 23:59
JOAN MIQUEL OLIVER, GUILLAMINO, BARBOTT, PEGGY SIE, ORPHEUS XXI, ELS AMICS DE LES ARTS, VIVI POZZEBÓN, ZULU ZULU, ONDA VAGA, SMOKING SOULS, SARA FONTÁN, MARISA VALLE ROSO, LABAQ, JOANA GOMILA, ALESSIO ARENA, MAVICA, CHICUELO, JACK FOUND BAND, VALTONYC, DR CALYPSO, ROBA ESTESA (Mercat de Música Viva de Vic)
Mercat de Música Viva de Vic
dissabte 15 de setembre, 23:59
BASKET BEAT, NYANDÚ, OBESES, EBRI KNIGHT, XIULA, THE PENGUINS REGGAE PER XICS, PAULA VALLS, DJ TXAKO, ELS CATARRES (Mercat de Música Viva de Vic)
Mercat de Música Viva de Vic
divendres 21 de setembre, 18:00
Sona 9 a La Mercè 2018 (Plaça Joan Coromines)
Plaça de Joan Coromines, Barcelona
divendres 21 de setembre, 22:00
Sílvia Tomàs Trio, Mainasons, Bakanoa, Doblecapa, Caramuero, Nerobambola i Laure Nine (Mercè 2018, Antiga Fàbrica de Sant Andreu, Espai BAM)
Barcelona
divendres 21 de setembre, 22:00
Nakani Kanté, Orquestra Baobab i Seun Kuti & Egypt 80 (La Mercè 2018)
Moll de la Fusta, Barcelona
divendres 21 de setembre, 23:59
Basket Beat, Koers, Joan Garriga i Madjid Fahem, Llibert Fortuny, Esperit!, Landry el Rumbero, Flamingo Tours, Dani Nel·lo (La Mercè 2018, passeig de Lluís Companys)
passeig de Lluís Companys, Barcelona
divendres 21 de setembre, 23:59
Maisha, Kokoroko, Meute, Aua Naru, Masego, Odisee, Mercury Rev, The Monochrome Set i Findlay (plaça dels àngels, BAM, mercè 2018)
Barcelona
divendres 21 de setembre, 23:59
Lakaste, Amaia Montero i Manu Guix (Cadena 100, avinguda Maria Cristina)
Barcelona
divendres 21 de setembre, 23:59
Nil Moliner, Animal, Ramon Mirabet i Buhos (RAC 105, mercè 2018, passeig Lluís Companys i avinguda Maria Cristina)
Barcelona
dissabte 22 de setembre, 22:00
La Iaia, Love of Lesbian, Fundación Tony Malero (La Mercè 2018, escenari Estrella Damm)
Platja del Bogatell, Barcelona
dissabte 22 de setembre, 22:00
Cuca Roseta, Camané, Pongo, Real Combo Lisbonense, Throes + The Shine, Surma, Bruno Pernadas, Capicua (Mercè 2018, BAM i Mercè Música, Plaça Joan Coromines)
Barcelona
dissabte 22 de setembre, 22:00
Fur, Dr. Calypso, Green Valley i Alex Bass & The Same Song Band, Pantanito, El Kanka i Sabor de Gràcia (Mercè 2018, Moll de la Fusta)
Moll de la Fusta, Barcelona
dissabte 22 de setembre, 23:59
HORA DE JOGLAR
Besalú
dissabte 22 de setembre, 23:59
Miquel Gil i Pep Gimeno (la mercè 2018, avinguda de la catedral)
Barcelona
dissabte 22 de setembre, 23:59
Haldor Mar, Isla Iglú, Sense Sal i Obeses (Europa FM, la mercè 2018, passeig de Lluís Companys i avinguda Maria Cristina)
Barcelona
diumenge 23 de setembre, 22:00
Barcelona Jazz Orquestra, Real Combo Lisbonense, The Mani-Las, Throes + The Shine, Nathy Peluso (La Mercè 2018, Avinguda de Paral·lel)
Barcelona
diumenge 23 de setembre, 22:00
Doctor Prats, Els Catarres, Gertrudis (La Mercè 2018, escenari Estrella Damm)
Platja del Bogatell, Barcelona
diumenge 23 de setembre, 23:59
Maite Martín (avinguda de la catedral, mercè 2018)
Barcelona
diumenge 23 de setembre, 23:59
ilippo Landini, Sidecars, Celtas Cortos, Projecte Mut i La Pegatina (Cadena Ser, mercè 2018, passeig de Lluís Companys i avinguda Maria Cristina)
Barcelona Gipsy Balkan Orchestra
dilluns 24 de setembre, 22:00
Hazte Lapón, La Estrella David, La Bien Querida, La Plata (La Mercè 2018, Antiga Fàbrica Estrella Damm)
Barcelona
dilluns 24 de setembre, 22:00
Marina Herlop, Marina Gallardo, Témé Tan Cléa Vincent, Side Chick (La Mercè 2018, Antiga Fàbrica Estrella Damm)
Barcelona

 Octubre

divendres 5 d'octubre, 00:00
Almussafes
diumenge 7 d'octubre, 00:00
Vilamarxant
diumenge 14 d'octubre, 21:00
Anna Calvi
Sala Razzmatazz
dijous 18 d'octubre, 21:00
Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra
Barcelona Gipsy Balkan Orchestra
dijous 18 d'octubre, 21:00
Barcelona Gipsy Balkan Orchestra
L'Hivernacle
dijous 18 d'octubre, 23:59
Maria Arnal i Marcel Bagés
Palau de la Música Catalana
divendres 19 d'octubre, 21:00
Myles Sanko
L'Hivernacle
divendres 19 d'octubre, 21:00
The Excitements
L'Hivernacle
dissabte 20 d'octubre, 21:00
La M.O.D.A
Hivernacle del Poble Espanyol
dissabte 20 d'octubre, 21:00
Animal
L'Hivernacle
divendres 26 d'octubre, 21:30
Barcelona (Palau de la Música Catalana)
dimecres 31 d'octubre, 21:00
Mafalda
Sala Razzmatazz
dimecres 31 d'octubre, 21:00
Tremenda Jauría
Sala Razzmatazz, Barcelona

 Novembre

dimecres 7 de novembre, 21:00
Barcelona (Sala Barts Club)
divendres 9 de novembre, 23:59
CARMEN BOZA + INTANA
Petit Palau
dissabte 10 de novembre, 23:59
ROGER MAS + JOE DOLMAN
Petit Palau
divendres 16 de novembre, 23:59
GEMMA HUMET + ALIDÉ SANS
Petit Palau
dissabte 17 de novembre, 23:59
XOEL LÓPEZ
Petit Palau
dimecres 21 de novembre, 23:59
EL PETIT DE CAL ERIL
Petit Palau
divendres 23 de novembre, 23:59
LONDON COMMUNITY GOSPEL CHOIR
Petit Palau
divendres 23 de novembre, 23:59
BLAUMUT
Auditori Vila-Seca
diumenge 25 de novembre, 23:59
BLAUMUT
Auditori de Girona
dimecres 28 de novembre, 23:59
BLAUMUT
Auditori de Barcelona
dijous 29 de novembre, 21:00
Barcelona (Sala Luz de Gas)

 Gener

dijous 17 de gener, 21:00
CRIS JUANICO + PÈL DE GALL + ÁNGEL GÓMEZ
Trona Festival, Sant Pere Rock, Menorca