Juliol

divendres 28 de juliol, 19:00
Vidreres
divendres 28 de juliol, 20:00
Barcelona (Sala Jamboree)
divendres 28 de juliol, 20:00
CIUTADELLA (Líthica)
Organitza: Festival Pedra Viva
divendres 28 de juliol, 20:30
Sallent de Gállego (Auditorio Natural de Lanuza)
divendres 28 de juliol, 21:00
Barcelona
divendres 28 de juliol, 22:00
Talarn (Lo Quiosc)
divendres 28 de juliol, 22:00
Calella (Jardins de Cap Roig)
divendres 28 de juliol, 22:00
Pineda de Mar (Carrer Sant Joan)
divendres 28 de juliol, 22:00
Caldes de Montbui
divendres 28 de juliol, 22:00
MAÓ (Es Claustre)
divendres 28 de juliol, 22:30
Sant Martí de Sesgueioles
dissabte 29 de juliol, 21:00
Palamós (Parc del Convent dels Agustins)
dissabte 29 de juliol, 22:00
Caldes de Montbui
dissabte 29 de juliol, 22:30
Sant Martí Sesgueioles
dissabte 29 de juliol, 23:00
Els Pallaresos
diumenge 30 de juliol, 20:30
Talarn (Lo Quiosc)
diumenge 30 de juliol, 20:30
Verges (Vespres sota el campanar)
diumenge 30 de juliol (hora per confirmar)
Arbúcies (Cafè-Jardí Torres)
dilluns 31 de juliol, 22:00
Calella (Jardins de Cap Roig)

 Agost

dimarts 1 d'agost, 22:00
MAÓ (Es Claustre)
dimecres 2 d'agost, 20:00
CIUTADELLA (Líthica)
Organitza: Festival Pedra Viva
dimecres 2 d'agost, 22:00
Calella (Jardins de Cap Roig)
dimecres 2 d'agost, 22:00
Palamós (L'Arbreda Municipal)
dimecres 2 d'agost, 22:00
MAÓ (Es Claustre)
dijous 3 d'agost, 21:00
Palamós (Parc del Convent dels Agustins)
dissabte 5 d'agost, 19:00
Palamós (Passeig del Mar / Convent dels Agustins)
dissabte 5 d'agost, 20:00
Vilajuïga (Celler Espelt)
dissabte 5 d'agost, 21:00
ESPORLES (Poliesportiu Municipal)
dissabte 5 d'agost, 22:00
Cadaqués (Sala l'Amistat)
dissabte 5 d'agost (hora per confirmar)
Bolvir, Cerdanya
dissabte 5 d'agost, 23:59
Palamós (Passeig del Mar)
diumenge 6 d'agost, 20:00
Palamós (Plaça Sant Joan)
diumenge 6 d'agost, 21:30
Sant Feliu de Guíxols (Espai Port)
dilluns 7 d'agost, 19:30
Barcelona
dilluns 7 d'agost, 21:59
EIVISSA (Portal Nou)
dilluns 7 d'agost, 22:00
Calella (Jardins de Cap Roig)
dimarts 8 d'agost, 22:00
Cadaqués (Pl. Carles Rahola)
dimarts 8 d'agost, 22:00
MAÓ (Es Claustre)
dimarts 8 d'agost, 22:30
Sant Feliu de Guíxols (Espai Port)
dimecres 9 d'agost, 20:00
CIUTADELLA (Líthica)
Organitza: Festival Pedra Viva
dimecres 9 d'agost, 22:00
MAÓ (Es Claustre)
dijous 10 d'agost, 22:00
Calella (Jardins de Cap Roig)
dijous 10 d'agost, 22:00
Cadaqués (Sala l'Amistat)
divendres 11 d'agost, 22:00
Cadaqués (Sa Conca)
divendres 11 d'agost, 22:00
MAÓ (Es Claustre)
dissabte 12 d'agost, 20:00
Vilassar de Dalt (Restaurant Sorli Emocions)
dissabte 12 d'agost (hora per confirmar)
Calonge
dilluns 14 d'agost, 22:00
Cadaqués (Sa Conca)
dimarts 15 d'agost, 22:00
Pineda de Mar (Carrer Sant Joan)
dimarts 15 d'agost, 22:00
Cadaqués (Sa Conca)
dimarts 15 d'agost, 22:00
MAÓ (Es Claustre)
dimecres 16 d'agost, 22:00
SA POBLA (Plaça Major)
dijous 17 d'agost, 22:00
MAÓ (Es Claustre)
divendres 18 d'agost, 22:00
MAÓ (Es Claustre)
dissabte 19 d'agost, 17:59
SANT JOAN (Puig de Consololació)
Organitza: Mobo Fest Music Festival
dissabte 19 d'agost, 22:00
FELANITX (Parc Municipal de sa Torre)
diumenge 20 d'agost, 20:30
Verges (Vespres sota el campanar)
dimarts 22 d'agost, 21:30
FELANITX (Parc Municipal de sa Torre)
dimecres 23 d'agost, 20:00
CIUTADELLA (Líthica)
Organitza: Festival Pedra Viva
(dies i hores per confirmar)
ASPENCAT + OBRINT PAS + LA GOSSA SORDA + ORXATA + ZOO + AUXULI + EL DILUVI + SMOKING SOULS+ ATUPA + GREEN VALLEY + BOIKOT + SARA HEBE + CHE SUDAKA + ESNE BELTZA + CESK FREIXAS + ROBA ESTESA + GEMMA HUMET + PROJECTE MUT + PUPIL·LES + PEPET I MARIETA + MUYAYO RIF + LES ANXOVETES + ... (Festival BioRitme)
Pantà de Sau
divendres 25 d'agost, 22:30
FELANITX (Parc Municipal de sa Torre)
dissabte 26 d'agost, 22:00
Pineda de Mar (Carrer Sant Joan)
dissabte 26 d'agost, 22:00
FELANITX (Parc Municipal de sa Torre)
diumenge 27 d'agost, 18:00
Verges (Vespres sota el campanar)

 Setembre

dimecres 6 de setembre, 20:00
CIUTADELLA (Líthica)
Organitza: Festival Pedra Viva
diumenge 10 de setembre, 22:00
Verges (Vespres sota el campanar)
diumenge 17 de setembre, 20:00
FELANITX (Escola de Son Negre)
Organitza: SON NEGRE ROCK
diumenge 17 de setembre, 20:00
Girona (Auditori)
dijous 21 de setembre, 21:00
Girona (Plaça dels Jurats)
dissabte 23 de setembre, 23:30
La Mirona (Salt)
dimecres 27 de setembre, 20:30
Barcelona (Sala Apolo)
dijous 28 de setembre, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)
divendres 29 de setembre, 21:00
Sant Cugat del Vallès (Avinguda Pla del Vinyet)
dissabte 30 de setembre, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)
dissabte 30 de setembre, 21:00
Barcelona (Teatre Tívoli)

 Octubre

dissabte 7 d'octubre, 18:30
Barcelona (Barri de Gràcia)
divendres 20 d'octubre, 23:59
Manresa (Cafè-Teatre Voilà)
divendres 27 d'octubre, 21:00

 Novembre

Dissabte 4 de novembre (Hora per confirmar)
Barcelona (La [2] de Apolo)
diumenge 5 de novembre (Hora per confirmar)
Reus (Teatre Bartrina)
divendres 10 de novembre, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)