Març

divendres 24 de març, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)
divendres 24 de març, 20:00
Barcelona (Born Centre de Cultura i Memòria)
divendres 24 de març, 20:00
Jamboree (Barcelona)
divendres 24 de març, 20:00
Subirats (Centre Agrícola de Sant Pau d'Ordal)
divendres 24 de març, 20:00
Madrid (Sala Penélope)
divendres 24 de març, 20:30
Barcelona (Centre Cívic Convent Sant Agustí)
divendres 24 de març, 21:00
Barcelona (Luz de Gas)
divendres 24 de març, 21:00
Teatre Plaza (Castelldefels)
divendres 24 de març, 23:59
Vilafranca del penedès (El Forat del Pany)
dissabte 25 de març, 20:00
La Garriga (El Patronat)
dissabte 25 de març, 20:00
Teatre Joventut (L'Hospitalet)
dissabte 25 de març, 20:00
Barcelona (Centre Cultural Albareda)
dissabte 25 de març, 21:00
Barcelona (Sala Apolo)
dissabte 25 de març, 21:00
Eivissa (Baluard de Sant Pere)
dissabte 25 de març, 22:00
Tarragona (Sala Zero)
dissabte 25 de març, 23:00
Avinyó (La Fabrik)
dissabte 25 de març, 23:30
Cafeteria Slàvia (Les Borges Blanques)
dissabte 25 de març, 23:59
Vilafranca del Penedès (El Forat del Pany)
diumenge 26 de març, 13:30
Barcelona (Bodega La Riera)
diumenge 26 de març, 18:00
L'Atlàntida (Vic)
diumenge 26 de març, 19:00
Auditori Barradas (L'Hospitalet)
dimarts 28 de març, 21:00
Barcelona (Biblioteca de Catalunya)
(Hora per determinar)
Barcelona (La [2] de Apolo)
dimecres 29 de març, 20:00
Barcelona (La [2] de Apolo)
dimecres 29 de març, 20:30
Barcelona (Sala Apolo)
dijous 30 de març, 20:00
Harlem Jazz Club
dijous 30 de març, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)
divendres 31 de març, 19:30
Barcelona (La [2] de Apolo)
divendres 31 de març, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
divendres 31 de març, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)
divendres 31 de març, 21:00
Barcelona (Luz de Gas)
divendres 31 de març, 22:00
C.A.T
divendres 31 de març, 22:00
Mataró (Sala Clap)

 Abril

dissabte 1 d'abril, 19:00
Teatre Joventut (L'Hospitalet)
dissabte 1 d'abril, 19:00
El Prat de Llobregat (La Capsa)
dissabte 1 d'abril, 20:00
Sala La Violeta (Altafulla)
dissabte 1 d'abril, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)
dissabte 1 d'abril, 21:00
Barcelona (Casinet d'Hostafrancs)
dissabte 1 d'abril, 21:30
Barcelona (Sala Luz de Gas)
dissabte 1 d'abril, 22:00
La Garriga (La Doma)
dissabte 1 d'abril, 23:59
Manresa (Voilà)
dissabte 1 d'abril, 23:59
Reus (Lo Submarino de Reus)
diumenge 2 d'abril, 11:00
Teatre de Sarrià
diumenge 2 d'abril, 12:00
Born Centre de Cultura i Memoria
diumenge 2 d'abril, 18:00
Girona (Jardins de la Mercè)
diumenge 2 d'abril, 19:00
Casinet d'Hostafrancs
diumenge 2 d'abril, 19:00
Harlem Jazz Club
diumenge 2 d'abril, 20:00
Manresa (Voilà)
diumenge 2 d'abril, 20:30
Barcelona (Tinta Roja)
diumenge 2 d'abril, 23:59
Barcelona (Poble Espanyol)
Organitza: Hora per determinar
dimarts 4 d'abril, 20:00
Barcelona (Casinet d'Hostafrancs)
dimecres 5 d'abril, 21:00
Barcelona (Sala Apolo)
dimecres 5 d'abril, 21:30
Bar del C.A.T
dimecres 5 d'abril, 21:30
Barcelona (La [2] de Apolo)
dijous 6 d'abril, 20:00
Centre Cultural Albareda
dijous 6 d'abril, 20:00
Harlem Jazz Club
dijous 6 d'abril, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)
dijous 6 d'abril, 22:00
Manresa (Volià)
divendres 7 d'abril, 20:00
Barcelona (Born Centre de Cultura i Memòria)
divendres 7 d'abril, 20:00
Teatre Joventut (L'Hospitalet)
divendres 7 d'abril, 20:00
C.A.T
divendres 7 d'abril, 20:30
Sala Sandaru - Cicle Hamaques
divendres 7 d'abril, 22:00
C.A.T
dissabte 8 d'abril, 20:00
Unió Casal Gelidenc
dissabte 8 d'abril, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)
dissabte 8 d'abril, 21:00
C.A.T
dissabte 8 d'abril, 21:00
Luz de Gas
dissabte 8 d'abril, 22:00
Reus (Lo Submarino de Reus)
dissabte 8 d'abril, 23:59
LAIA BADRENAS
Born Centre de Cultura i Memòria
diumenge 9 d'abril, 19:00
Nova Jazz Cava (Terrassa)
dilluns 10 d'abril, 23:59
Barcelona (Razzmatazz)
dimecres 12 d'abril, 20:00
Born Centre de Cultura i Memoria
Hora per determinar
Palma de Mallorca (Novo Cafè Lisboa)
dijous 13 d'abril, 22:00
Manresa (Voilà)
divendres 14 d'abril, 20:30
Luz de Gas
dimarts 18 d'abril, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)
dimecres 19 d'abril, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)
dimecres 19 d'abril, 21:30
Bar del C.A.T
dijous 20 d'abril, 20:00
Centre Cultural Albareda
dijous 20 d'abril, 21:30
Barcelona (Sala Beckett)
dijous 20 d'abril, 22:00
Manresa (Voilà)
divendres 21 d'abril, 20:00
Born Centre de Cultura i Memoria
divendres 21 d'abril, 20:30
Vilafranca del Penedès (Teatre Cal Bolet)
divendres 21 d'abril, 21:30
Barcelona (Sala Beckett)
divendres 21 d'abril, 22:00
C.A.T
divendres 21 d'abril, 22:30
Manresa (Stroika)
(Hora per determinar)
Barcelona (La [2] de Apolo)
dissabte 22 d'abril, 19:00
Barcelona (Sala Beckett)
dissabte 22 d'abril, 20:00
Barcelona (La [2] de Apolo)
dissabte 22 d'abril, 21:00
Celrà (L'Ateneu de Celrà)
dissabte 22 d'abril, 21:30
Barcelona (Sala Beckett)
dissabte 22 d'abril, 22:00
Reus (Lo Submarino de Reus)
dimarts 25 d'abril, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)
dimecres 26 d'abril, 20:30
Barcelona (Sala Apolo)
dimecres 26 d'abril, 21:30
Bar del C.A.T
dijous 27 d'abril, 21:30
C.A.T
dijous 27 d'abril, 22:00
Manresa (Voilà)
(Hora per determinar)
Barcelona (Sala Apolo)
divendres 28 d'abril, 20:00
Born Centre de Cultura i Memoria
divendres 28 d'abril, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)
divendres 28 d'abril, 22:00
Reus (Lo Submarino de Reus)
divendres 28 d'abril, 23:00
Manresa (El Sielu)
dissabte 29 d'abril, 21:30
Balaguer (Teatre Municipal)

 Maig

dimecres 3 de maig, 21:30
Bar del C.A.T
divendres 5 de maig, 20:30
Barcelona (La [2] de Apolo)
divendres 5 de maig, 22:00
C.A.T
dissabte 6 de maig, 22:00
C.A.T
dissabte 6 de maig, 22:00
Reus (Lo Submarino de Reus)
diumenge 7 de maig, 19:00
Bar del C.A.T
dimecres 10 de maig, 21:30
Bar del C.A.T
divendres 12 de maig, 22:00
C.A.T
dissabte 13 de maig, 12:00
Barcelona (Designroom x Resa)
dissabte 13 de maig, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)
dissabte 13 de maig, 22:00
C.A.T
dimecres 17 de maig, 21:30
Bar del C.A.T
divendres 19 de maig, 20:00
Born Centre de Cultura i Memoria
divendres 19 de maig, 22:00
C.A.T
dissabte 20 de maig, 20:30
Barcelona (Sala Apolo)
diumenge 21 de maig, 19:00
Bar del C.A.T
dimecres 24 de maig, 21:30
Bar del C.A.T
dijous 25 de maig, 21:30
C.A.T
(Hora per determinar)
Barcelona (La [2] de Apolo)
dissabte 27 de maig, 10:30
Girona (Teatre Municipal de Girona)
dissabte 27 de maig, 10:30
Girona (Auditori de La Mercè)
dissabte 27 de maig, 16:00
Girona (Teatre Municipal de Girona)
diumenge 28 de maig, 12:30
Girona (Auditori de La Mercè)
diumenge 28 de maig, 15:30
Girona (Saló de Descans)
diumenge 28 de maig, 18:00
Girona (Plaça del Pallol)
(Hora per determinar)
Girona (Teatre Municipal de Girona)
dimecres 31 de maig, 21:30
Bar del C.A.T

 Juny

divendres 2 de juny, 20:00
Born Centre de Cultura i Memoria
divendres 2 de juny, 22:00
C.A.T
dissabte 3 de juny, 20:00
Born Centre de Cultura i Memoria
Hora per determinar
Barcelona (Parc del Fòrum)
diumenge 4 de juny, 12:00
Born Centre de Cultura i Memoria
divendres 30 de juny, 20:00
Born Centre de Cultura i Memoria

 Juliol

dissabte 1 de juliol, 17:00
CANET ROCK
Canet de Mar (Pla d'en Sala)
Hora per determinar
Barcelona (Parc del Fòrum)
divendres 28 de juliol, 22:00
Talarn (Lo Quiosc)
diumenge 30 de juliol, 20:30
Talarn (Lo Quiosc)

 Agost

 Setembre

dimecres 27 de setembre, 20:30
Barcelona (Sala Apolo)
dijous 28 de setembre, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)
dissabte 30 de setembre, 20:00
Barcelona (Sala Apolo)

 Novembre

(Hora per determinar)
Barcelona (La [2] de Apolo)