Gener

divendres 26 de gener, 20:30
PALMA (Espai Xocolat)
divendres 26 de gener, 20:30
L'Hospitalet de Llobregat (Teatre Joventut)
divendres 26 de gener, 21:59
PALMA (Novo Café Lisboa)
dissabte 27 de gener, 21:00
Castelldefels (Teatre Plaza)
dissabte 27 de gener, 22:00
PALMA (Novo Café Lisboa)
dissabte 27 de gener, 22:00
NOLO
BINISSALEM (Attic Club)
dissabte 27 de gener, 22:00
BINISSALEM (Attic Club)
dissabte 27 de gener, 22:00
PALMA (La Movida)
dissabte 27 de gener, 23:30
CIUTADELLA (Jazzbah)
Dissabte 27 de gener de 2018 (Hora per confirmar)
Vila-seca (Pavelló Municipal d'Esports)
diumenge 28 de gener, 19:00
Vic (La Jazz Cava)
diumenge 28 de gener, 19:00
Gelida (Unió Casal Gelidenc)
diumenge 28 de gener, 19:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
diumenge 28 de gener, 19:00
Barcelona (Lleialtat Santenca)
diumenge 28 de gener, 20:00
Terrassa (Nova Jazz Cava)

 Febrer

dijous 1 de febrer, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
divendres 2 de febrer, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
divendres 2 de febrer, 20:30
PALMA (Espai Xocolat)
divendres 2 de febrer, 20:30
L'Hospitalet de Llobregat (Auditori Barradas)
divendres 2 de febrer, 20:30
Barcelona (Sandaru)
divendres 2 de febrer, 21:00
Barcelona (Sala Razzmatazz)
divendres 2 de febrer, 21:00
Barcelona (Luz de Gas)
divendres 2 de febrer, 22:00
Barcelona (C.A.T.)
divendres 2 de febrer, 22:00
PALMA (Novo Café Lisboa)
dissabte 3 de febrer, 20:00
L'Hospitalet de Llobregat (Teatre Joventut)
dissabte 3 de febrer, 20:00
Barcelona (Centre Cultural ALbareda)
dissabte 3 de febrer, 20:00
MANACOR (Can Vinyes)
dissabte 3 de febrer, 20:00
PALMA (Teatre Xesc Forteza)
dissabte 3 de febrer, 20:15
Barcelona (C.A.T.)
dissabte 3 de febrer, 21:00
Barcelona (L'Auditori)
diumenge 4 de febrer, 19:00
L'Hospitalet de Llobregat (Auditori Barradas)
diumenge 4 de febrer, 19:00
Barcelona (Casinet d'Hostafrancs)
diumenge 4 de febrer, 23:59
Barcelona (Harlem Jazz Club)
dijous 8 de febrer, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
dijous 8 de febrer, 22:00
Barcelona (C.A.T.)
divendres 9 de febrer, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
divendres 9 de febrer, 20:30
PALMA (Espai Xocolat)
divendres 9 de febrer, 20:30
L'Hospitalet de Llobregat (Auditori Barradas)
divendres 9 de febrer, 20:30
Barcelona (Sala Bikini)
divendres 9 de febrer, 21:00
Barcelona (L'Auditori)
divendres 9 de febrer, 22:00
PALMA (Novo Café Lisboa)
dissabte 10 de febrer, 20:00
L'Hospitalet de Llobregat (Teatre Joventut)
dissabte 10 de febrer, 20:00
BINISSALEM (Can Gelabert)
dissabte 10 de febrer, 21:00
Celrà
dissabte 10 de febrer, 21:30
BARCELONA (Sala BeGood)
diumenge 11 de febrer, 19:00
Barcelona (Casinet d'Hostafrancs)
diumenge 11 de febrer, 19:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
diumenge 11 de febrer, 19:00
Barcelona (Tinta Roja)
dimarts 13 de febrer, 20:00
PALMA (Sala Petita del Teatre Principal)
dijous 15 de febrer, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
divendres 16 de febrer, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
divendres 16 de febrer, 20:30
PALMA (Espai Xocolat)
divendres 16 de febrer, 20:30
L'Hospitalet de Llobregat (Teatre Joventut)
divendres 16 de febrer, 21:00
Barcelona (Sala Razzmatazz)
divendres 16 de febrer, 22:00
Barcelona (C.A.T.)
divendres 16 de febrer, 22:00
PALMA (Maraca Club)
divendres 16 de febrer, 22:00
PALMA (Sa Possessió)
divendres 16 de febrer, 23:59
Barcelona (Luz de Gas)
dissabte 17 de febrer, 00:15
La Bisbal de l'Empordà (Pavelló Firal)
dissabte 17 de febrer, 21:00
Barcelona (Casinet d'Hostafrancs)
dissabte 17 de febrer, 21:00
Badalona (Teatre Principal)
dissabte 17 de febrer, 21:30
Barcelona (BeGood Club)
dissabte 17 de febrer, 23:30
PALMA (Tunnel)
diumenge 18 de febrer, 19:00
L'Hospitalet de Llobregat (Auditori Barradas)
diumenge 18 de febrer, 19:00
Barcelona (Casinet d'Hostafrancs)
diumenge 18 de febrer, 19:00
Barcelona (Tinta Roja)
diumenge 18 de febrer, 20:00
Terrassa (Nova Jazz Cava)
dijous 22 de febrer, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
dijous 22 de febrer, 21:00
Barcelona (Luz de Gas)
divendres 23 de febrer, 20:30
PALMA (Espai Xocolat)
divendres 23 de febrer, 21:00
Barcelona (Casinet d'Hostafrancs)
divendres 23 de febrer, 21:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
(Hora per confirmar)
Casino de Vic
dissabte 24 de febrer, 20:00
Barcelona (Centre Cultural Albareda)
dissabte 24 de febrer, 21:00
Barcelona (Luz de Gas)
diumenge 25 de febrer, 19:00
L'Hospitalet de Llobregat (Auditori Barradas)
diumenge 25 de febrer, 19:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
diumenge 25 de febrer, 19:00
Altafulla (La Violeta)

 Març

dijous 1 de març, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
dijous 1 de març, 21:30
Barcelona (C.A.T.)
divendres 2 de març, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
divendres 2 de març, 20:30
Centre Cultural de Gelida
divendres 2 de març, 22:00
PALMA (Casa Planas)
dissabte 3 de març, 19:00
PALMA (Teatre Xesc Forteza)
dissabte 3 de març, 21:00
Barcelona (Luz de Gas)
dissabte 3 de març, 21:30
Barcelona (C.A.T.)
diumenge 4 de març, 19:00
L'Hospitalet de Llobregat (Auditori Barradas)
diumenge 4 de març, 19:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
dijous 8 de març, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
divendres 9 de març, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
divendres 9 de març, 21:00
Barcelona (L'Auditori)
divendres 9 de març, 21:00
Barcelona (Luz de Gas)
divendres 9 de març, 23:30
Barcelona (Tinta Roja)
dissabte 10 de març, 20:00
Londres (Scala)
dissabte 10 de març, 20:00
PALMA (Teatre Xesc Forteza)
dissabte 10 de març, 20:30
L'Hospitalet de Llobregat (Sala Salamandra)
dissabte 10 de març, 21:00
Barcelona (Luz de Gas)
dissabte 10 de març, 22:00
Barcelona (Absenta del Raval)
dissabte 10 de març, 23:30
CIUTADELLA (Jazzbah)
diumenge 11 de març, 12:00
Barcelona (El Born Centre de Cultura i Memòria)
diumenge 11 de març, 19:00
L'Hospitalet de Llobregat (Auditori Barradas)
diumenge 11 de març, 19:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
diumenge 11 de març, 19:30
Barcelona (C.A.T.)
(Hora per confirmar)
Vic (L'Atlàntida)
dijous 15 de març, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
dijous 15 de març, 21:30
Barcelona (C.A.T.)
divendres 16 de març, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
divendres 16 de març, 20:30
L'Hospitalet de Llobregat (Teatre Joventut)
divendres 16 de març, 20:30
L'Hospitalet de Llobregat (Sala Salamandra)
divendres 16 de març, 21:00
Barcelona (L'Auditori)
divendres 16 de març, 22:00
Barcelona (C.A.T.)
(Hora per confirmar)
Subirats
dissabte 17 de març, 20:00
L'Hospitalet de Llobregat (Auditori Barradas)
dissabte 17 de març, 20:00
Barcelona (Centre Cultural Albareda)
dissabte 17 de març, 21:00
Barcelona (L'Auditori)
diumenge 18 de març, 19:00
L'Hospitalet de Llobregat (Auditori Barradas)
diumenge 18 de març, 19:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
diumenge 18 de març, 19:00
Barcelona (Casinet d'Hostafrancs)
dijous 22 de març, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
dijous 22 de març, 20:30
L'Hospitalet de Llobregat (Auditori Barradas)
dijous 22 de març, 21:00
Barcelona (Sala Apolo)
divendres 23 de març, 19:00
L'Hospitalet de Llobregat (Teatre Joventut)
divendres 23 de març, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
divendres 23 de març, 20:00
Barcelona (Centre Cultural Albareda)
divendres 23 de març, 21:00
Castelldefels (Teatre Plaza)
dissabte 24 de març, 20:00
Barcelona (Centre Cultural Albareda)
dissabte 24 de març, 21:00
Barcelona (Luz de Gas)
dissabte 24 de març, 21:00
Barcelona (Casinet d'Hostafrancs)
dissabte 24 de març, 22:00
Barcelona (Absenta del Raval)
diumenge 25 de març, 19:00
Barcelona (Casinet d'Hostafrancs)
diumenge 25 de març, 19:00
Barcelona (Casinet d'Hostafrancs)

 Abril

dijous 5 d'abril, 20:00
Barcelona (Centre Cultural Albareda)
dijous 5 d'abril, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
divendres 6 d'abril, 20:00
Barcelona (Centre Cultural Albareda)
divendres 6 d'abril, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
divendres 6 d'abril, 20:30
Barcelona (Sandaru)
divendres 6 d'abril, 20:30
Barcelona (Tinta Roja)
divendres 6 d'abril, 21:00
Barcelona (Luz de Gas)
dissabte 7 d'abril, 20:00
Barcelona (Centre Cultural Albareda)
dissabte 7 d'abril, 20:00
L'Hospitalet de Llobregat (Teatre Joventut)
dissabte 7 d'abril, 21:00
Barcelona (Luz de Gas)
dissabte 7 d'abril, 22:00
Sant Llorenç d'Hortons
diumenge 8 d'abril, 19:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
diumenge 8 d'abril, 19:00
Barcelona (Tinta Roja)
diumenge 8 d'abril, 19:00
Altafulla (La Violeta)
diumenge 8 d'abril, 20:00
Terrassa (Nova Jazz Cava)
(Hora per confirmar)
Barcelona
dijous 12 d'abril, 20:00
Barcelona (Harlem Jazz Club)
divendres 13 d'abril, 20:00
Barcelona (Centre Cultural Albareda)
divendres 13 d'abril, 20:30
L'Hospitalet de Llobregat (Teatre Joventut)
divendres 13 d'abril, 21:00
Barcelona (Sala Razzmatazz)
divendres 13 d'abril, 21:00
Barcelona (Luz de Gas)
dissabte 14 d'abril, 20:30
Barcelona (La 2 de l'Apolo)
dissabte 14 d'abril, 20:30
Barcelona (Luz de Gas)
diumenge 15 d'abril, 12:00
Barcelona (El Born Centre de Cultura i Memòria)
divendres 20 d'abril, 21:00
Barcelona (Sala Razzmatazz)
dilluns 30 d'abril, 20:00
PALMA (Sala Petita del Teatre Principal)

 Maig

dissabte 12 de maig, 21:00
Barcelona (Salamandra)