Guillem d'Efak
Guillem d'Efak | Arxiu Mònica Pastor
15/02/2020
Fa 25 anys de la mort del cantant de la Nova Cançó | El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Jansky
Jansky | Pep Herrero
08/02/2020
El programa s'emet cada diumenge a les 10 h de la nit
Jorra i Gomorra
Jorra i Gomorra | Clàudia Gómez
01/02/2020
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Magalí Sare i Sebastià Gris
Magalí Sare i Sebastià Gris | Juan Miguel Morales
25/01/2020
El programa s'emet cada diumenge a les 10 h de la nit
Martín Rodríguez
Martín Rodríguez | Xavier Mercadé
18/01/2020
El programa s'emet cada diumenge a les 10 h de la nit
Suu
Suu | Michal Novak
11/01/2020
El programa s'emet cada diumenge a les 10 h de la nit
Koers
Koers | Arxiu Halley Records
04/01/2020
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Tesa
Tesa | Peter
28/12/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Marga Rotger
Marga Rotger | Arxiu artista
21/12/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Oques Grasses
Oques Grasses | Fourni Produccions
15/12/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Joina
Joina | Carles Rodríguez
07/12/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Maria Jaume Martorell
Maria Jaume Martorell | Carles Rodríguez
30/11/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Final del Sona9 2019
Final del Sona9 2019 | Carles Rodríguez
23/11/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Imatge il·lustrativa
Arxiu Enderrock
16/11/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Finalistes del Sona9 2019
Finalistes del Sona9 2019 | Carles Rodríguez
09/11/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Relat a l'acústic del Sona9 a iCat
Relat a l'acústic del Sona9 a iCat | Carles Rodríguez
02/11/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Urpa a l'acústic del Sona9 a iCat
Urpa a l'acústic del Sona9 a iCat | Carles Rodríguez
26/10/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Joina a l'acústic del Sona9
Joina a l'acústic del Sona9 | Arxiu Enderrock
20/10/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
L'Últim Europeu
L'Últim Europeu | Carles Rodríguez
13/10/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Maria Jaume Martorell en directe a la Capsa de Música, semifinal Sona9 2019
Maria Jaume Martorell en directe a la Capsa de Música, semifinal Sona9 2019 | Carles Rodríguez
05/10/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Imatge il·lustrativa
Xavier Mercadé
28/09/2019
El programa del Sona9 d'iCat anunciarà els cinc seleccionats per a la fase final
Semifinals Sona9 a l'Acústica
Semifinals Sona9 a l'Acústica | Carles Rodríguez
21/09/2019
Les semifinals de l'Acústica i Santa Tecla seran les protagonistes de l'espai radiofònic del Sona9 | El programa s'emetrà cada diumenge a les 10 de la nit
Sandra Bautista
Sandra Bautista | David Ruano
14/09/2019
La guanyadora del Sona9 2018 és la protagonista de l'espai radiofònic del Sona9 | El programa s'emetrà cada diumenge a les 10 de la nit
Imatge il·lustrativa
Xavier Mercadé
09/09/2019
El programa del Sona9 d'iCat s'emetrà cada diumenge a partir de les 10 de la nit
Keila Elm
Keila Elm | Carles Rodríguez
22/07/2019
El programa Sona9 d'iCat enceta avui els seus programes d'estiu dedicats als artistes del concurs Sona9 d'aquest any
Judit Neddermann va guanyar el Premi Cerveri 2018 per la lletra de la cançó
Judit Neddermann va guanyar el Premi Cerveri 2018 per la lletra de la cançó | Bernat Almirall
22/07/2019
Des d'avui i fins al 13 de setembre s'obre la votació per decidir quina de les vuit cançons candidates s'endú el guardó
L'Home Invent al concurs Sona9 2018
L'Home Invent al concurs Sona9 2018 | Carles Rodríguez
08/07/2019
El grup repassa alguns temes del seu primer disc aquesta nit a les 23 h
Menut serà el protagonista del 'Sona9' d'aquesta nit
Menut serà el protagonista del 'Sona9' d'aquesta nit | Carles Rodríguez
01/07/2019
El jove cantant és el convidat del programa d'aquesta nit a les 23 h
Rosalía en concert al Primavera Sound
Rosalía en concert al Primavera Sound | Xavier Mercadé
17/06/2019
Avui a les 23 h també sonaran per la ràdio grups com Go Cactus, Fracaso Escolar, Univers i La Clika Pika

 
L'Home Brut
L'Home Brut | Carles Rodríguez
03/06/2019
També hi sentirem les estrenes discogràfiques dels representants pirinencs al Doctor Music Festival
Pàgina 1 de 4
Bioritme
Bioritme | Gisela Jané
El festival del pantà de Sau anuncia el segon avançament de la programació
Ciudad Jara
Ciudad Jara | Arxiu del grup
Entrevistem el nou conjunt de Pablo Sánchez, que ha publicat el disc 'Donde nace el infarto'
Relat
Relat | Juan Miguel Morales
Estrenem el videoclip del tema "Contratemps", que formarà part del disc que els de Tortellà publicaran el proper 21 de febrer
Pau Alabajos
Pau Alabajos | Xepo WS
Parlem amb el cantautor torrentí sobre el nou disc 'Les hores mortes'
Imatge il·lustrativa
Pots seguir en streaming les jornades de debat de l'Anuari de la Música a través d'aquest directe
Reconeixements a la indústria 2020
Reconeixements a la indústria 2020 | Juan Miguel Morales
L'entrega es va celebrar el passat 13 de febrer a l'Antiga Fàbrica Estrella Damm en el marc dels Premis Enderrock 2020