Koers
Koers | Arxiu del grup
11/04/2020
El programa radiofònic repassarà els nous àlbums de Koers, Xavier Baró i Elane | També es farà el seguiment dels concursants del certamen Sona9, que just ara comença
Sona9 2020
Sona9 2020
01/04/2020
El certamen d'enguany arriba amb moltes novetats i obre la convocatòria de participació fins al 31 de maig
Bad Gyal a la sala Razzmatazz
Bad Gyal a la sala Razzmatazz | Xavier Mercadé
14/03/2020
L'espai radiofònic repassarà exitosos temes d'artistes com Bad Gyal, Pupil·les, Jazzwoman i 31 Fam, entre altres | El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Tesa
Tesa | Peter
07/03/2020
L'espai radiofònic repassarà artistes catalanes com Tesa, Gina Argemir i Jazzwoman | El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Núria Graham
Núria Graham | Xavier Mercadé
29/02/2020
L'espai radiofònic repassarà artistes catalanes com Núria Graham, Anaïs Vila i La Marta Rius | El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Sopa de Cabra
Sopa de Cabra | Gustaff Choos
22/02/2020
El programa s'emet cada diumenge a les 10 h de la nit
FOK
FOK | Arxiu del grup
20/02/2020
El grup gironí estrena el videoclip que comença a donar pistes del segon elapé
Guillem d'Efak
Guillem d'Efak | Arxiu Mònica Pastor
15/02/2020
Fa 25 anys de la mort del cantant de la Nova Cançó | El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Ushanka
Ushanka | Arxiu grup
10/02/2020
Parlem amb la banda barcelonina sobre el darrer àlbum, 'De zero'
Jansky
Jansky | Pep Herrero
08/02/2020
El programa s'emet cada diumenge a les 10 h de la nit
Jorra i Gomorra
Jorra i Gomorra | Clàudia Gómez
01/02/2020
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Magalí Sare i Sebastià Gris
Magalí Sare i Sebastià Gris | Juan Miguel Morales
25/01/2020
El programa s'emet cada diumenge a les 10 h de la nit
Martín Rodríguez
Martín Rodríguez | Xavier Mercadé
18/01/2020
El programa s'emet cada diumenge a les 10 h de la nit
Suu
Suu | Michal Novak
11/01/2020
El programa s'emet cada diumenge a les 10 h de la nit
Sandra Bautista
Sandra Bautista | Michal Novak
10/01/2020
Estrenem l'audiovisual que acompanya "Mare, rema", una cançó que l'artista de Martorelles dedica a la seva mare
Relat
Relat | Carles Rodríguez
09/01/2020
Els finalistes del Sona9 i guanyadors del Premi Cases de la Música publicaran disc a finals de febrer
Koers
Koers | Arxiu Halley Records
04/01/2020
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Tesa
Tesa | Peter
28/12/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Marga Rotger
Marga Rotger | Arxiu artista
21/12/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Oques Grasses
Oques Grasses | Fourni Produccions
15/12/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Joina
Joina | Carles Rodríguez
07/12/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Maria Jaume Martorell
Maria Jaume Martorell | Carles Rodríguez
30/11/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Final del Sona9 2019
Final del Sona9 2019 | Carles Rodríguez
23/11/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Final del Sona9 2019
Final del Sona9 2019 | Carles Rodríguez
22/11/2019
Fotografies de la final de la dinovena edició del concurs
Maria Jaume Martorell
Maria Jaume Martorell | Carles Rodríguez
21/11/2019
L'artista mallorquina ens explica com se sent després de proclamar-se guanyadora del Sona9 2019
Maria Jaume Martorell recollint el Premi Sona9 2019
Maria Jaume Martorell recollint el Premi Sona9 2019 | Carles Rodríguez
20/11/2019
Joina s'emporta el Premi Joventut, Urpa el Premi Èxit i Relat el Premi Cases de la Música | El Premi per Votació Popular també recau en Urpa
Finalistes Sona9
Finalistes Sona9 | Arxiu Enderrock
20/11/2019
La sala Luz de Gas acollirà avui els concerts de Joina, Maria Jaume Martorell i Urpa
Imatge il·lustrativa
Arxiu Enderrock
16/11/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Finalistes del Sona9 2019
Finalistes del Sona9 2019 | Carles Rodríguez
09/11/2019
El programa s'emet cada diumenge a les 10 de la nit
Finalistes del Sona9 2019
Finalistes del Sona9 2019 | Carles Rodríguez
04/11/2019
Dimecres 20 de novembre gran final en directe a la sala Luz de Gas de Barcelona
Pàgina 2 de 14
El millor de 2000
El millor de 2000
Viatgem al passat per descobrir 15 discos representatius de l'any 2000
Vall Folkskà
Vall Folkskà | Arxiu
L'antecessor directe de l'actual formació de Txarango va ser finalista del Sona9 l'edició del 2005
El millor de 1999
El millor de 1999
Viatgem al passat per descobrir 15 discos representatius de l'any 1999
Franc, Golíat i Verlaat
Franc, Golíat i Verlaat
El programa d'estiu descobreix les 18 bandes seleccionades per a la 20a edició del concurs Sona9 | L'espai radiofònic s'emet cada dimarts a les 22h a iCat i els dissabtes, a les 18h, a Catalunya Ràdio
Anímic
Anímic | Arxiu
El grup liderat per Ferran Palau va ser guanyador del Premi Joventut del Sona9 l'any 2005
El millor de 1998
El millor de 1998
Viatgem al passat per descobrir 15 discos representatius de l'any 1998