actualitat

Música i literatura al cicle d'acústics Llibresons

Del 2 al 30 de novembre el Grup Enderrock organitza una trentena d'actuacions en acústic en biblioteques de Barcelona, Girona, Olot, Banyoles, Figueres i La Bisbal

Pavvla, Núria Graham, Joan Masdéu i Marc Parrot són alguns dels músics que hi participaran

| 25/10/2019 a les 20:00h
Especial: Actualitat
Arxivat a: Enderrock, actualitat, música i llibres, Llibresons 2019
Cartell Llibresons 2019
Cartell Llibresons 2019
El mes de novembre, llibre en mà. El Grup Enderrock organitza del 2 al 30 de novembre un cicle de concerts en acústic per llibreries del territori català, concretament als municipis de Barcelona, Figueres, Olot, Girona, Banyoles i La Bisbal. Seran fins a 33 actuacions, cadascuna acompanyada d'una conversa en què l'artista protagonista parlarà sobre els referents literaris i els llibres que han marcat la seva vida personal i professional. 

Per tal d'acudir a la cita, pots reservar una entrada gratuïta a través dels formularis de cada sessió. La programació és la següent:

Dissabte 2 de novembre
MARTA PÉREZ (11 h)
TONA GAFAROT (11.45 h)
GLÒRIA GARCÉS (12.30 h)
Calmot - Girona
Reserva d'entrada

Dissabte 2 de novembre
MIREÏA (17 h)
PULPOPOP (17.45 h)
KAROL GREEN (18.30h)
22 - Girona
Reserva d'entrada

Dimarts 5 de novembre
JOAN MASDÉU (19 h)
Santos Ochoa - Barcelona
Reserva d'entrada

Dimecres 6 de novembre
EL PÈSOL FERÉSTEC (19 h)
Documenta - Barcelona
Reserva d'entrada

Dijous 7 de novembre
INVISIBLE HARVEY (19 h)
Atzavara - Barcelona
Reserva d'entrada

Dissabte 9 de novembre
LA PUÇA (12 h)
JORDI SERRADELL (13 h)
Siglantana - La Bisbal d'Empordà
Reserva d'entrada

Dissabte 9 de novembre
LA BANDA BALCA (17 h)
DAURA (18 h)
L'Altell - Banyoles
Reserva d'entrada

Dimarts 12 de novembre
NÚRIA GRAHAM (19 h)
La Carbonera - Barcelona
Reserva d'entrada

Dimecres 13 de novembre
PAVVLA (19 h)
El Gat Pelut - Barcelona
Reserva d'entrada

Dijous 14 de novembre
MARC PARROT (19 h)
Ona Llibres - Barcelona
Reserva d'entrada

Dissabte 16 de novembre
VOL MENOR (11 h)
KEILA ELM (11.45 h)
DAVID MAURICIO (12.30 h)
Les Voltes - Girona
Reserva d'entrada

Dissabte 16 de novembre
GUILLEM BALLAZ (17 h)
RELAT (18 h)
Drac - Olot
Reserva d'entrada

Dijous 21 de novembre
MARCEL LÁZARA I JÚLIA ARREY (19 h)
Casa Usher - Barcelona
Reserva d'entrada

Dissabte 23 de novembre
PAULA GRANDE (11 h)
EDUARD BOADA (11.45 h)
FINA (12.30h)
Context - Girona
Reserva d'entrada

Dissabte 23 de novembre
CA VELL (18 h)
PRESIDENT XAI (18.45 h)
MIREIA VILALTA (19.30 h)
Empúries - Girona
Reserva d'entrada

Dilluns 25 de novembre
NAMINA (19 h) 
Obaga - Barcelona
Reserva d'entrada

Dissabte 30 de novembre
KOALANÚ (17:30 h)
ALVERD OLIVA (18:15 h)
ISAAK AGUILÀ (19 h)
JOINA (19:45 h)
Bookman - Figueres
Reserva d'entrada

FES EL TEU COMENTARI

D'aquesta manera, verifiquem que el teu comentari
no l'envia un robot publicitari.