Els 25 actes del cicle 25x25 són gratuïts, però per poder-hi assistir cal que demanis la teva invitació. Clica damunt la presentació a la qual vulguis anar i demana la invitació!
En cas que s'exhaureixin les entrades, el mateix dia del concert i 10 minuts abans de l'inici s'obriran les portes de nou per tal que es puguin ocupar les places de les persones que no hagin utilitzat la seva invitació.
Dimarts 6 de novembre, 19 h
PAULA VALLS
El Gat Pelut
c. Caballero, 58
Dimecres 7 de novembre, 19 h
IVETTE NADAL
Casa Usher
c. Santaló, 79
Dijous 8 de novembre, 19 h
XARIM ARESTÉ
La Carbonera
c. Blai, 40
Divendres 9 de novembre, 19 h
MIQUEL ABRAS
Santos Ochoa
Pg. Fabra i Puig, 165
Dissabte 10 de novembre, 19 h
COPA LOTUS
La Inexplicable
c. Galileu, 78
Dilluns 12 de novembre, 19 h
ENRIC MONTEFUSCO
Alibri
c. Balmes, 26
Dimarts 13 de novembre, 19 h
SUU
Casa Usher
c. Santaló, 79
Dijous 15 de novembre, 19 h
ROGER MAS
Ona Llibres
c. Gran de Gràcia, 217
Divendres 16 de novembre, 19 h
DONALLOP
Alibri
c. Balmes, 26
Dissabte 17 de novembre, 12 h
CAÏM RIBA
Atzavara
c. Escorial, 94
Dissabte 17 de novembre, 19 h
LA FOLIE
Rocaguinarda
c. Xiprer, 13
Dilluns 19 de novembre, 19 h
CARLES BELDA
Espai Contrabandos
c. Junta de Comerç, 20
Dimarts 20 de novembre, 19 h
FERRAN PALAU
La Inexplicable
c. Galileu, 78
Dimecres 21 de novembre, 19 h
DAVID CARABÉN
Laie
c. Pau Claris, 85
Dijous 22 de novembre, 19 h
POL FUENTES
Gigamesh
c. Bailén, 8
Divendres 23 de novembre, 19 h
BIKIMEL
Documenta
c. Pau Claris, 144
Dissabte 24 de novembre, 19 h
GEMMA HUMET
La Carbonera
c. Blai, 40
Dilluns 26 de novembre, 19 h
GUILLEM ROMA - Entrades exhaurides
Pebre Negre
c. Clot, 41
Dimarts 27 de novembre, 19 h
JO JET I MARIA RIBOT - Entrades exhaurides
Ona Llibres
c. Gran de Gràcia, 217
Dijous 29 de novembre, 19 h
JOAN COLOMO - Entrades exhaurides
Gigamesh
c. Bailén, 8
Divendres 30 de novembre, 19 h
MERITXELL GENÉ
Obaga
c. Girona, 179
Dissabte 1 de desembre, 12 h
JOANA SERRAT - Entrades exhaurides
El Gat Pelut
c. Caballero, 58
Dissabte 1 de desembre, 19 h
EXILI A ELBA
Rocaguinarda
c. Xiprer, 13
Dilluns 3 de novembre, 19 h
CESK FREIXAS
Obaga
c. Girona, 179
Dimarts 4 de desembre, 19 h
HALLDOR MAR
Documenta
c. Pau Claris, 144